2001 TOYOTA 7FGCU15 3000 LB LP GAS FORKLIFT CUSHION 82/189" 3 STAGE MAST SIDE SHIFTER 4406 HOURS STOCK # BF985169-ARB
| Year | 2001 |
| Make | Toyota |
| Model | 7FGCU15 |
| Capacity | 3,000 LB |
| Type | Cushion Tire |
| Hours | 4,406 |
| Mast | 3 Stage Mast |
| Mast Height (Lowered) | 82" |
| Mast Height (Raised) | 189" |
| Engine / Fuel Type | LP Gas |
| Attachment | Side Shifter |
| Fork Size | 42" Forks |
| Cab Enclosure | No |
| Stock # | BF985169-ARB |
| File # | 985169 |
| Additional Info | Fresh Paint & Service, New Front Tires, Good Rear Tires. |
Financing available for all credit types. Click the GREEN FINANCE button at the top for a no obligation quick online credit approval. 100% Tax Deductible. Give it a shot. You have nothing to lose!
Print It
2001 TOYOTA 7FGCU15 3000 LB LP GAS FORKLIFT CUSHION 82/189" 3 STAGE MAST SIDE SHIFTER 4406 HOURS STOCK # BF985169-ARB
| Year | 2001 |
| Make | Toyota |
| Model | 7FGCU15 |
| Capacity | 3,000 LB |
| Type | Cushion Tire |
| Hours | 4,406 |
| Mast | 3 Stage Mast |
| Mast Height (Lowered) | 82" |
| Mast Height (Raised) | 189" |
| Engine / Fuel Type | LP Gas |
| Attachment | Side Shifter |
| Fork Size | 42" Forks |
| Cab Enclosure | No |
| Stock # | BF985169-ARB |
| File # | 985169 |
| Additional Info | Fresh Paint & Service, New Front Tires, Good Rear Tires. |