2007 NISSAN MP1F1A20LV 4000 LB LP GAS FORKLIFT PNEUMATIC TIRE 84/130 2 STAGE MAST 6379 HOURS STOCK # BF9116429-ARB
| Year | 2007 |
| Make | Nissan |
| Model | MP1F1A20LV |
| Capacity | 4,000 LB |
| Type | Pneumatic |
| Hours | 6,379 |
| Mast | 2 Stage Mast |
| Mast Height (Lowered) | 84" |
| Mast Height (Raised) | 130" |
| Engine / Fuel Type | LP Gas |
| Attachment | |
| Fork Size | 42" Forks |
| Cab Enclosure | No |
| Stock # | BF9116429-ARB |
| File # | 9116429 |
| Additional Info | Fresh Paint & Service, Neat Seat & Tires |
Financing available for all credit types. Click the GREEN FINANCE button at the top for a no obligation quick online credit approval. 100% Tax Deductible. Give it a shot. You have nothing to lose!
Print It
2007 NISSAN MP1F1A20LV 4000 LB LP GAS FORKLIFT PNEUMATIC TIRE 84/130 2 STAGE MAST 6379 HOURS STOCK # BF9116429-ARB
| Year | 2007 |
| Make | Nissan |
| Model | MP1F1A20LV |
| Capacity | 4,000 LB |
| Type | Pneumatic |
| Hours | 6,379 |
| Mast | 2 Stage Mast |
| Mast Height (Lowered) | 84" |
| Mast Height (Raised) | 130" |
| Engine / Fuel Type | LP Gas |
| Attachment | |
| Fork Size | 42" Forks |
| Cab Enclosure | No |
| Stock # | BF9116429-ARB |
| File # | 9116429 |
| Additional Info | Fresh Paint & Service, Neat Seat & Tires |