2015 COMBILIFT C6000CB 6000 LB LP GAS FORKLIFT CUSHION 86/194" 3 STAGE MAST SIDE SHIFTING FORK POSITIONER 4000 HOURS STOCK # BF9329549-NCB
| Year | 2015 |
| Make | Combilift |
| Model | C6000CB |
| Capacity | 6,000 LB |
| Type | Cushion Tire |
| Hours | 4,000 |
| Mast | 3 Stage Mast |
| Mast Height (Lowered) | 85" |
| Mast Height (Raised) | 194" |
| Engine / Fuel Type | LP Gas |
| Attachment | Side Shifting Fork Positioner |
| Fork Size | |
| Cab Enclosure | No |
| Stock # | BF9329549-NCB |
| File # | 27589 |
| Additional Info | Original Paint, Fully Serviced, ready to work |
Financing available for all credit types. Click the GREEN FINANCE button at the top for a no obligation quick online credit approval. 100% Tax Deductible. Give it a shot. You have nothing to lose!
Print It
2015 COMBILIFT C6000CB 6000 LB LP GAS FORKLIFT CUSHION 86/194" 3 STAGE MAST SIDE SHIFTING FORK POSITIONER 4000 HOURS STOCK # BF9329549-NCB
| Year | 2015 |
| Make | Combilift |
| Model | C6000CB |
| Capacity | 6,000 LB |
| Type | Cushion Tire |
| Hours | 4,000 |
| Mast | 3 Stage Mast |
| Mast Height (Lowered) | 85" |
| Mast Height (Raised) | 194" |
| Engine / Fuel Type | LP Gas |
| Attachment | Side Shifting Fork Positioner |
| Fork Size | |
| Cab Enclosure | No |
| Stock # | BF9329549-NCB |
| File # | 27589 |
| Additional Info | Original Paint, Fully Serviced, ready to work |