2017 BAOLI KBG25 5000 LB LP GAS FORKLIFT PNEUMATIC 85/189 3 STAGE MAST SIDE SHIFTER 4545 HOURS STOCK # BF9179179-ZNC
| Year | 2017 |
| Make | Baoli |
| Model | KBG25 |
| Capacity | 5,000 LB |
| Type | Pneumatic Tire |
| Hours | 4,545 |
| Mast | 3 Stage Mast |
| Mast Height (Lowered) | 85" |
| Mast Height (Raised) | 189" |
| Engine / Fuel Type | NISSAN K25 LP Gas |
| Attachment | Side Shifter |
| Fork Size | |
| Cab Enclosure | No |
| Stock # | BF9179179-ZNC |
| File # | 9179179 |
| Additional Info | Fresh Paint and Fully Serviced. New Solid Pneumatic Tires |
Financing available for all credit types. Click the GREEN FINANCE button at the top for a no obligation quick online credit approval. 100% Tax Deductible. Give it a shot. You have nothing to lose!
Print It
2017 BAOLI KBG25 5000 LB LP GAS FORKLIFT PNEUMATIC 85/189 3 STAGE MAST SIDE SHIFTER 4545 HOURS STOCK # BF9179179-ZNC
| Year | 2017 |
| Make | Baoli |
| Model | KBG25 |
| Capacity | 5,000 LB |
| Type | Pneumatic Tire |
| Hours | 4,545 |
| Mast | 3 Stage Mast |
| Mast Height (Lowered) | 85" |
| Mast Height (Raised) | 189" |
| Engine / Fuel Type | NISSAN K25 LP Gas |
| Attachment | Side Shifter |
| Fork Size | |
| Cab Enclosure | No |
| Stock # | BF9179179-ZNC |
| File # | 9179179 |
| Additional Info | Fresh Paint and Fully Serviced. New Solid Pneumatic Tires |