2017 COMBILIFT C6000 6000 LB LP GAS FORKLIFT CUSHION 107/258" 3 STAGE MAST SPREADER BAR 4969 HOURS STOCK # BF9415239-NCB
| Year | 2017 |
| Make | Combi |
| Model | C6000 |
| Capacity | 6,000 LB |
| Type | Cushion Tire |
| Hours | 4,969 |
| Mast | 3 Stage Mast |
| Mast Height (Lowered) | 107" |
| Mast Height (Raised) | 258" |
| Engine / Fuel Type | LP Gas |
| Attachment | Spreader Bar, 2 Sets of Forks |
| Fork Size | |
| Cab Enclosure | No |
| Stock # | BF9415239-NCB |
| File # | 27635 |
| Additional Info | Original Paint, Fully Serviced |
Financing available for all credit types. Click the GREEN FINANCE button at the top for a no obligation quick online credit approval. 100% Tax Deductible. Give it a shot. You have nothing to lose!
Print It
2017 COMBILIFT C6000 6000 LB LP GAS FORKLIFT CUSHION 107/258" 3 STAGE MAST SPREADER BAR 4969 HOURS STOCK # BF9415239-NCB
| Year | 2017 |
| Make | Combi |
| Model | C6000 |
| Capacity | 6,000 LB |
| Type | Cushion Tire |
| Hours | 4,969 |
| Mast | 3 Stage Mast |
| Mast Height (Lowered) | 107" |
| Mast Height (Raised) | 258" |
| Engine / Fuel Type | LP Gas |
| Attachment | Spreader Bar, 2 Sets of Forks |
| Fork Size | |
| Cab Enclosure | No |
| Stock # | BF9415239-NCB |
| File # | 27635 |
| Additional Info | Original Paint, Fully Serviced |